Taburett 1700-tal

287575

TABURETT, senbarock, skuren dekor, betsat lövträ, fotavslut i sk. claw and ball, höjd 42, 44x41 cm

Slitage och skador

Rum 2

Taburett 1700-tal

Budhistorik (9 bud)
1644784
1641861
1641461
1 900
1637825
1 800
1637061
1 700

Slutpris SEK:
222 EUR, 264 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.