Kombinationsmöbel David Rosén NK

287574

KOMBINATIONSMÖBEL, 3 delar, David Rosén, för Nordiska Kompaniet, 1950-tal, teak, mässingsbeslag, bestående av byrå, fyrlådig, skåp inrett med hyllplan samt mellanliggande bordsskiva, höjd 75, 60x41 vardera, bordsskivans längd 60 cm, skyltmärkta samt datumstämplade 25 sept 1956, nyckel finns

Nyckel finns att hämta på utlämningen, skåpet med brännmärken

Rum 6

Budhistorik (7 bud)
1644997
3 200
1644476
1644476
2 600
1637563
1635186
450

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.