Bålskål Kina Qianlong

287573

BÅLSKÅL, 1700-tal, Kina, Qianlong (1736-1795), dekor i brons och zepia, höjd 14, diameter 34 cm

Sprickor och lagningar

Orientaliskt, Porslin

Monter 18

Bålskål Kina Qianlong

Budhistorik (2 bud)

1644710
1637755

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.