Emil Johanson etsningar

287564

JOHANSON-THOR, Emil (1889-1958): 2 st, "Vinterdag" resp Gårdsmotiv, signerade, etsningar, 21x29 resp 9,5x12 cm

Fack 8

Emil Johanson etsningar

Budhistorik

2015-01-16 kl 21:15
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.