Emil Johanson etsningar

287564

JOHANSON-THOR, Emil (1889-1958): 2 st, "Vinterdag" resp Gårdsmotiv, signerade, etsningar, 21x29 resp 9,5x12 cm

Fack 8

Emil Johanson etsningar

Budhistorik

2015-01-16 kl 21:15
Slutpris SEK:
0
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer