Oljemålning

287563

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Lutspelande man med sköldpaddor, olja på duk, 97x130 cm
Enligt uppgift finns originalet i Nationalmuseums samlingar.

Rum 12

Oljemålning

Budhistorik (14 bud)
1644936
1643524
1643524
950
1643491
900
1643522
900

Slutpris SEK:
106 EUR, 121 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.