Berhard Oscarsson oljemålning

287562

OSCARSSON, Bernhard (1894-1977): Borgholms slottsruin, signerad, olja på duk, 40x74 cm

Fack 16

Berhard Oscarsson oljemålning

Budhistorik (4 bud)

1639588
600
1636407
550
1636406
1636255

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.