Gottfrid Kallstenius oljemålning motiv från Öland

287560

KALLSTENIUS, Gottfrid (1861-1943): Motiv från Öland, signerad och daterad G. Kallstenius -90, olja på pannå, 18x26 cm

Monter 18

Budhistorik (10 bud)
1644465
1643509
2 600
1635992
2 400
1635933
1635834

Slutpris SEK:
391 EUR, 457 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.