Matbord med stolar i teakfanér

287558

MATBORD, 2 iläggsskivor, STOLAR med konstläder, 4 st, teakfanér, 1950-tal, sannolikt Danmark, höjd 75, diameter 120, iläggsskivornas 60 vardera, totallängd 240 cm

Slitage, ytfläckar

Möbler, Matsalsmöbler

Rum 11

Budhistorik (16 bud)
1644933
3 600
1644932
3 400
1644922
3 200
1644682
1644162
2 800

Slutpris SEK:
3 600
363 EUR, 431 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 888 kr.