Karmfåtöljer 1920/30-tal

287551

KARMFÅTÖLJER, 1 par, 1920/30-tal, stomme i björk, sits i plyschklädsel, sitthöjd ca 37 cm

Bruksslitage, skadad klädsel

Rum 10

Karmfåtöljer 1920/30-tal

Budhistorik (5 bud)
1644841
1644662
950
1643866
500
1643863
1643861

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 710 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer