Kaffeservs i sterlingsilver

287546

KAFFESERVIS, 3 dlr, sterlingsilver, rokokostil, invändigt förgyllda, 1900-talets första hälft, vikt ca 1000 g

Benfästen med sprickor

Silver

Monter 23

Kaffeservs i sterlingsilver

Budhistorik (8 bud)
1646014
1646151
3 800
1646014
3 400
1639986
3 200
1639985
2 800

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer