Kaffeservs i sterlingsilver

287546

KAFFESERVIS, 3 dlr, sterlingsilver, rokokostil, invändigt förgyllda, 1900-talets första hälft, vikt ca 1000 g

Benfästen med sprickor

Silver

Monter 23

Kaffeservs i sterlingsilver

Budhistorik (8 bud)
1646014
1646151
3 800
1646014
3 400
1639986
3 200
1639985
2 800

Slutpris SEK:
391 EUR, 457 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.