Roht Poznansky akvarell

287539

ROHT POZNANSKY, Helga (1900-tal): Komposition, signerad, akvarell, 28x39 cm

Fack 10

Roht Poznansky akvarell

Budhistorik (1 bud)

1645399
2015-01-17 12:13:48

2015-01-17 kl 12:20
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.