Bockbord

287537

BOCKBORD, furu, 18/1900-tal, höjd 75, 171x81 cm

Slitage

Rum 9

Bockbord

Budhistorik (12 bud)
1645676
2 600
1645675
2 400
1645669
1645662
1645658
1 900

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.