Mats Hådell oljemålning

287535

HÅDELL, Mats (född 1958): Landskap, signerad Mats Hådell, olja på duk, 53x64 cm

Rum 4

Mats Hådell oljemålning

Budhistorik (16 bud)
1645434
1645397
950
1644629
900
1644616
850
1641539

Slutpris SEK:
101 EUR, 120 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.