Satsbord Danmark

287533

SATSBORD, 3 st, jakarandafanér, Danmark, 1960-tal, Severin Hansen Junior, Haslevs möbelfabrik skyltmärkt Danish furniturecontrol, numrerade 34 A ,34 B, 34 ? höjd 41-51 cm

Ytslitage, mindre med fanérskada överst på inre bordet

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 4

Satsbord Danmark

Budhistorik (18 bud)
1645607
2 400
1645533
1644469
1644534
1644469
1 700

Slutpris SEK:
2 400
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer