Silverstop

287531

STOP, silver, i barockstil, graverad dekor, spår av förgyllning, Göthlin för Tesi, Göteborg 1953, höjd 13,5 cm, vikt ca 270 g

Bucklor, något skev

Silver

Monter 22

Silverstop

Budhistorik (7 bud)
1645761
1644334
1644332
900
1644072
850
1641496

Slutpris SEK:
222 EUR, 264 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.