Joan Miro litografier

287518

MIRO, Joan (1893-1983): 2 st, Kompositioner, ur "Derrière le Mirroir", osignerade, färglitografi, Mourlot 363 resp 365, 37x27 cm

Fack 16

Joan Miro litografier

Budhistorik (21 bud)
1645677
1 900
1642840
1 800
1642840
1 600
1642797
1642836

Slutpris SEK:
1 900
186 EUR, 217 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.