Arthur Heyer oljemålning

287511

HEYER, Arthur (1872-1931): Vallade getter, signerad Heyer A, olja på duk, 50x70 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 6

Arthur Heyer oljemålning

Budhistorik (7 bud)
1645238
600
1645139
550
1644999
500
1645138
450
1644999

Slutpris SEK:
600
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer