Arthur Heyer oljemålning

287511

HEYER, Arthur (1872-1931): Vallade getter, signerad Heyer A, olja på duk, 50x70 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 6

Arthur Heyer oljemålning

Budhistorik (7 bud)
1645238
600
1645139
550
1644999
500
1645138
450
1644999

Slutpris SEK:
600
59 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.