Riddarholmstorget akvarell

287509

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, signerad och daterad F Arsenius -10, Riddarholmstorget, akvarell, ca 31,5x45 cm

Konst, Äldre måleri, Stockholmiana

Fack 16

Riddarholmstorget akvarell

Budhistorik (14 bud)
1645162
900
1644767
850
1644392
1642363
750
1644343
750

Slutpris SEK:
900
91 EUR, 103 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.