Erik Tryggelin oljemålning

287508

TRYGGELIN, Erik (1878-1962): Rörstrand, signerad och daterad S. Tryggelin 18/5 1908, olja på pannå, 36x19 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 17

Erik Tryggelin oljemålning

Budhistorik (14 bud)
1646176
2 400
1637094
1637094
1646056
1 900
1637094
1 800

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 288 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.