Erik Tryggelin oljemålning

287508

TRYGGELIN, Erik (1878-1962): Rörstrand, signerad och daterad S. Tryggelin 18/5 1908, olja på pannå, 36x19 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 17

Erik Tryggelin oljemålning

Budhistorik (14 bud)
1646176
2 400
1637094
1637094
1646056
1 900
1637094
1 800

Slutpris SEK:
2 400
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer