Damfickur i 18 k guld 1800-tal

287485

FICKUR, 18 k guld, 1800-talets slut, vitemaljerad urtavla med romerska siffror, cylindergång, innerboett i metall, diameter ca 36 cm, vikt ca 33 g

Klockor/Ur

Kundcenter

Budhistorik (8 bud)
1644183
1 300
1642912
1637659
1637460
1637658
950

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.