Damfickur i 18 k guld 1800-tal

287485

FICKUR, 18 k guld, 1800-talets slut, vitemaljerad urtavla med romerska siffror, cylindergång, innerboett i metall, diameter ca 36 cm, vikt ca 33 g

Klockor/Ur

Kundcenter

Budhistorik (8 bud)
1644183
1 300
1642912
1637659
1637460
1637658
950

Slutpris SEK:
1 300
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 130 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer