Erik Olson oljemålning

287472

ERIK OLSON (1901-1986): Komposition, signerad och daterad Erik Olson 1960, olja på pannå, 26x40 cm

Rum 17

Erik Olson oljemålning

Budhistorik (18 bud)
1646086
6 400
1646084
6 200
1646082
6 000
1646080
5 800
1646077
5 600

Slutpris SEK:
6 400
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer