Erik Olson oljemålning

287472

ERIK OLSON (1901-1986): Komposition, signerad och daterad Erik Olson 1960, olja på pannå, 26x40 cm

Rum 17

Erik Olson oljemålning

Budhistorik (18 bud)
1646086
6 400
1646084
6 200
1646082
6 000
1646080
5 800
1646077
5 600

Slutpris SEK:
6 400
644 EUR, 732 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.