Peter Dahl färglitografi

287433

DAHL, Peter (född 1934): "Kärleksguden Frö", signerad Peter Dahl, 71/250, färglitografi, bladmått 81x 57 cm

Rum 1

Peter Dahl färglitografi
Budhistorik (9 bud)
1644826
1644816
750
1644800
700
1644492
650
1641747
600

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer