Målning 1900-tal

287429

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, (1900-tal), "Giästabådh hos Amanda Karlsson den skiönaste grevinnan på jorden", olja på duk, ca 97x120 cm; Kung Gustav V är en av middagsgästerna

Rullad, oramad

Rum 7

Målning 1900-tal

Budhistorik (8 bud)
1645716
650
1637352
600
1637352
550
1644190
500
1637352
450

Slutpris SEK:
650
64 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.