Carl-Axel Printzensköld

287416

PRINTZENSKÖLD, Carl-Axel (1864-1926): "Strandparti", signerad Printzensköld, olja på pannå, 35x50 cm

Färgbortfall

Fack 17

Carl-Axel Printzensköld

Budhistorik (13 bud)
1645961
900
1645959
850
1645953
1645951
750
1645946
700

Slutpris SEK:
900
91 EUR, 103 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.