Byrå i gustaviansk stil

287411

BYRÅ, 1900-talets mitt, gustaviansk stil, sk hauptkopia, beslag i mässing, fanérad i olika träslag med intarsia, skiva i marmor, bränmärkt Hilding Nilsson Skåne Tranås 1956, höjd 83, 95x52 cm

Smärre slitage

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Rum 14

Byrå i gustaviansk stil

Budhistorik (30 bud)
1645639
3 200
1645650
3 200
1645639
1645643
1645639
2 800

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.