Bror Marklund färglitografier

287409

MARKLUND, Bror (1907-1977): Samling grafik, 6 st, kompositioner, signerade, 42/195, färglitografier, varierande motiv och mått

Rum 5

Bror Marklund färglitografier

Budhistorik (1 bud)

1638250
2015-01-10 15:37:21

2015-01-16 kl 19:57
Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer