Leopold Morsing

287405

MORSING, Leopold (1887-1971): Porträtt, signerad och daterad L.Morsing 1921, olja på duk, 77x61 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 5

Leopold Morsing

Budhistorik (3 bud)

1636021
1634992
1634992

Slutpris SEK:
121 EUR, 144 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.