Signe Boman porträtt Zethelius

287403

BOMAN, Signe (1885-1987): "Bankdirektör Gustaf Zethelius, 1868-1966), signerad och daterad Signe Boman -38, olja på duk, 73x59 cm

Rum 5

Budhistorik (19 bud)
1636273
1 600
1634994
1636272
1 400
1634994
1 300
1636266

Slutpris SEK:
1 600
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer