Signe Boman porträtt Zethelius

287403

BOMAN, Signe (1885-1987): "Bankdirektör Gustaf Zethelius, 1868-1966), signerad och daterad Signe Boman -38, olja på duk, 73x59 cm

Rum 5

Budhistorik (19 bud)
1636273
1 600
1634994
1636272
1 400
1634994
1 300
1636266

Slutpris SEK:
1 600
156 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.