Gunnar Zetterström oljemålning

287399

ZETTERSTRÖM, Gunnar (1902-1965): Stockholmsmotiv från södermälarstrand, signerad G Zetterström, olja på pannå, 48x60 cm

Rum 5

Budhistorik (14 bud)
1644756
3 200
1644457
1644147
2 400
1643561
1642697

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.