Edvin Ollers oljemålning

287396

OLLERS, Edvin (1888-1959): Stigen, signerad och daterad E Ollers 1956 olja på duk, 46x38 cm

Fack 10

Edvin Ollers oljemålning

Budhistorik (24 bud)
1644765
3 800
1644768
3 600
1644765
3 400
1644762
3 200
1644763
3 200

Slutpris SEK:
3 800
371 EUR, 434 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.