Reinhold Norstedt oljemålning

287394

NORSTEDT, Reinhold (1843-1911): "Utsikt från Stockholms Djurgård närheten af Thorells villa", signerad och daterad Reinhold Norstedt 1897, olja på pannå, 29x27 cm

Med otydlig dedikation

Konst, Äldre måleri

Rum 2

Reinhold Norstedt oljemålning

Budhistorik (8 bud)
1644653
2 800
1644441
1 300
1643742
950
1643740
900
1643739
850

Slutpris SEK:
2 800
274 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.