Orientmatta

287393

ORIENTMATTA, Kirman, old, signerad, ca 416x296 cm

Ställvis hårdare slitage

Mattor/Textilier

Rum 3

Orientmatta

Budhistorik (6 bud)
1643841
3 600
1641339
3 400
1641338
1640015
1639784

Slutpris SEK:
3 600
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 710 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer