Porträtt Nils von Rosenstein

287388

OIENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): "Notarien Jonsson, Nils v Rosenstein, Lesenan", blandteknik, 24x47 cm

Fläckar, skador

Konst, Teckningar

Fack 8

Porträtt Nils von Rosenstein
Budhistorik (17 bud)
1644731
1 700
1644736
1 600
1644731
1 400
1644724
1 300
1644719

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.