Målning 1800-tal

287375

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Jesus och Romarna, olja på papp, 24x30 cm

Skador

Konst, Äldre måleri

Rum 2

Målning 1800-tal
Budhistorik (3 bud)

1647221
1647165
1637733

Slutpris SEK:
40 EUR, 48 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.