Erik Johansson akvarell

287374

JOHANSSON Erik (1900-tal): "Självporträtt", signerad och daterad -17, akvarell, ca 38x28 cm; enligt etikett a tergo "Självporträtt (Spegelbild), målad i Dresden 1917.

Konst, Teckningar

Rum 5

Erik Johansson akvarell

Budhistorik (29 bud)
1644605
6 400
1644596
6 200
1644596
5 400
1639595
5 200
1644595
5 200

Slutpris SEK:
6 400
646 EUR, 767 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.