Byrå i valnötsfanér

287361

BYRÅ, med uppsats, 1900-talets andra hälft, nybarockstil, fanér i valnötsrot, träskuren dekor, delvis genombruten, bukig form, fyra lådor, mässingsbeslag, höjd ca 91, 102x54 cm

Spegel saknas, lösa delar medföljer inkl trasig nyckel och beslag, slitage, sprickor

Rum 4

Byrå i valnötsfanér

Budhistorik (11 bud)
1643793
1 700
1642005
1 600
1643791
1 600
1642005
1643790
1 400

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.