Byrå engelsk stil

287356

BYRÅ, s.k. Tallboy, mahognyfanér, 1900-talets andra hälft, engelsk stil, något bukig front, sex lådor, mässingsbeslag, höjd ca 110, 50x41 cm

Slitage, repor

Rum 5

Byrå engelsk stil

Budhistorik (27 bud)
1644533
1644532
1 900
1644531
1 800
1644530
1 700
1644529
1 600

Slutpris SEK:
195 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.