Sablar

287349

SABLAR, 2 st, Etiopien och Tyskland, klingor med etsad dekor

slitage, skador, delvis bemålade

Vapen/Medaljer

Monter 20

Sablar

Budhistorik (14 bud)
1644437
1 400
1644449
1 300
1644437
1644422
1644383

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 168 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.