Bengt Lindström Fjäder av en ängel

287345

BENGT LINDSTRÖM (1925-2008): Fjäder av en ängel, olja på duk, 73 x 60 cm
Certifikat medföljer
PROVENIENS: Konstnären Bengt Lindströms kvarlåtenskap, nr 0317

Kundcenter

Budhistorik (6 bud)
1639911
29 000
1638212
26 000
1637223
25 000
1635728
24 000
1635289
6 800

Slutpris SEK:
29 000
Utropspris SEK:
50 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer