Bengt Lindström Fjäder av en ängel

287345

BENGT LINDSTRÖM (1925-2008): Fjäder av en ängel, olja på duk, 73 x 60 cm
Certifikat medföljer
PROVENIENS: Konstnären Bengt Lindströms kvarlåtenskap, nr 0317

Kundcenter

Budhistorik (6 bud)
1639911
29 000
1638212
26 000
1637223
25 000
1635728
24 000
1635289
6 800

Slutpris SEK:
29 000
2 920 EUR, 3 318 USD
Utropspris SEK:
50 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.