Lotte Laserstein pastell

287344

LASERSTEIN, Lotte (1898-1993): Självporträtt, signerad och daterad L Laserstein okt -66, patsell, ca 38x28 cm

Kundcenter

Lotte Laserstein pastell

Budhistorik (5 bud)
1643735
5 800
1638840
5 600
1635260
1634768
1633949

Slutpris SEK:
5 800
Utropspris SEK:
7 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer