Lotte Laserstein pastell

287344

LASERSTEIN, Lotte (1898-1993): Självporträtt, signerad och daterad L Laserstein okt -66, patsell, ca 38x28 cm

Kundcenter

Lotte Laserstein pastell

Budhistorik (5 bud)
1643735
5 800
1638840
5 600
1635260
1634768
1633949

Slutpris SEK:
5 800
567 EUR, 663 USD
Utropspris SEK:
7 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.