Sverre Erixson

287343

ERIXSON, Sverre (född 1932): "Sur le Cir", blandteknik, signerad och daterad Sverre 83, ca 32x26 cm

Fack 7

Sverre Erixson

Budhistorik

2015-01-15 kl 14:00
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.