Ljuskrona barockstil

287342

LJUSKRONA, barockstil, 1900-tal, för 12 ljus, patinerad mässing, höjd ca 63, diameter 70 cm

Slitage, saknas 3 ljusknoppar

Belysning, Ljuskronor

Rum 5

Ljuskrona barockstil
Budhistorik (1 bud)

1637553
2015-01-09 19:32:17

2015-01-15 kl 10:36
Slutpris SEK:
151 EUR, 180 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.