Sven X:et Erixon blandteknik

287341

ERIXSON, Sven X:et (1899-1970): Figurscen, signerad och daterad Sven Erixon -42, blandteknik, ca 29x37 cm

Med dedikation

Fack 1

Sven X:et Erixon blandteknik
Budhistorik (26 bud)
1643893
2 600
1643298
2 400
1643889
2 400
1643298
1643887

Slutpris SEK:
2 600
254 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.