Bertil Bull Hedlund Von Döbeln

287326

HEDLUND, Bertil Bull (1893-1950): "Von Döbeln", signerad, etsning, 33x24 cm

Gulnader, mindre fläckar

Fack 4

Budhistorik (8 bud)
1644352
650
1644385
650
1644352
600
1643470
550
1644350
550

Slutpris SEK:
650
65 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.