Bertil Bull Hedlund Von Döbeln

287326

HEDLUND, Bertil Bull (1893-1950): "Von Döbeln", signerad, etsning, 33x24 cm

Gulnader, mindre fläckar

Fack 4

Budhistorik (8 bud)
1644352
650
1644385
650
1644352
600
1643470
550
1644350
550

Slutpris SEK:
650
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer