Servisglas

287323

KARAFF, SERVISGLAS, 12 st, 1900-tal, slipade dekor av vindruvor, karaffens höjd 32 cm

Varav 2 glas med nagg. Ngn ej noterad obetydlig nagg kan förekomma.

Glas, Servisglas

Monter 21

Servisglas

Budhistorik (4 bud)

1643564
450
1641960
1638428
1637282

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 54 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.