Ikon

287321

IKON, 1800-tal, Kristus välsignelse, olja på pannå, 22x17,5 cm

Retuscher

Konst, Äldre måleri

Ikon

Budhistorik (6 bud)
1644379
900
1643622
850
1643620
1641084
750
1636924
600

Slutpris SEK:
900
88 EUR, 103 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.