Carl Gunne olja 1919

287316

GUNNE, Carl (1893-1979): "Parkfest", signerad och daterad Gunne -19, olja på duk, 49x70 cm

Färgbortfall

Konst, Äldre måleri

Rum 6

Carl Gunne olja 1919

Budhistorik (2 bud)

1635236
1635053

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.