Skärbräda 1900-talets andra hälft

287313

SKÄRBRÄDA, för fisk, 1900-talets andra hälft, Frankrike, huvud och stjärt i vitmetall, längd ca 92 cm

Bruksslitage

Diverse

Monter 20

Budhistorik (12 bud)
1638160
850
1641118
1638160
750
1641116
700
1638160
650

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 102 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.