Spegel rokoko

287312

SPEGEL, 1700-tal, rokoko, skuren delvis genombruten förgylld dekor, ca 127x53 cm

Slitage, skador, bortfall

Diverse, Speglar

Rum 4

Spegel rokoko

Budhistorik (12 bud)
1643680
8 800
1643666
8 600
1643666
7 600
1643365
7 400
1643665
7 200

Slutpris SEK:
8 800
860 EUR, 1 006 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.