Takarmaturer 2 st Hans Agne Jakobssen

287308

TAKARMATURER, 2 st, 1950-tal, Hans Agne Jakobsson Markaryd, kupa i frostat glas, trädetaljer i teak, höjd (kupan) 26-32 cm

Bruksslitage

Belysning, Taklampor, Design

Rum 6

Budhistorik (18 bud)
1643320
1643323
1643320
1643321
1643320
950

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:
1 800

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer